Zváracie zdroje Böhler Welding

BÖHLER welding so svojimi zváracími zdrojmi Terra & Uranos stanovil nové štandardy vo všetkých štandardných a špeciálnych procesoch zvárania. Priemyselne jedinečné párovanie kombinuje spotrebný materiál, zdroj energie a príslušenstvo na zváranie, aby Vám poskytlo spoľahlivé a vysoko výkonné zváranie. Umožní Vám vykonávať opakovateľné BEST zvary v triede zvarov. To je to, za čo stojíme – s 5-ročnou zárukou na všetky zváracie zariadenia Terra a Uranos.

Produktová rada TERRA

Kompaktná a robustná konštrukcia zváracích strojov Terra umožňuje použitie v rôznych pracovných prostrediach, dokonca aj v stiesnených priestoroch. Zváracie zdroje Böhler Welding z produktovej rady Terra sú vhodné pre procesy MMA, manuálne a poloautomatické, TIG DC a MIG / MAG a ponúkajú výkonový rozsah od 150 do 500 ampérov. Zváracie zdroje Terra radi čelia veľkým zaťaženiam a zaručujú vám konzistentný výkon pre každý zvar každý deň.

Produktová rada URANOS

Prémiové zváracie zdroje série Uranos sú vybavené množstvom technických prvkov. Zváracie zdroje Böhler Welding z produktovej rady Uranos je možné používať v manuáloch MMA, impulzoch TIG AC / DC, MIG / MAG, MIG / MAG a multiprocesoch a majú výkonový rozsah od 150 do 500 ampérov. Inšpirujú zváračov dopytom založeným na požiadavkách vopred nastavených parametrov zvárania v závislosti od požiadaviek, pričom zaručujú reprodukovateľné a vynikajúce výsledky zvárania.

Záruka

Záruka na zváranie Böhler 
Stojíme si za svojím prísľubom kvality. Na zváracie zdroje Böhler sa vzťahuje päťročná záruka (vyžaduje sa registrácia), vďaka ktorej majú zákazníci pokoj, keď vedia, že si kúpili vysoko kvalitný zvárací zdroj. Bezproblémové zváranie, robustný, spoľahlivý dizajn a pravidelná údržba – zaručuje dlhý životný cyklus produktu. Potrebujete na svoj zvárací zdroj päťročnú záruku? Žiaden problém. Jednoducho požiadajte nášho platinového partnera VALTEC spol.s r. o. o registráciu záruky.

Výhody pre zákazníka

Všetko potrebné pre zváranie zastrešené pod jednou značkou
voestalpine Böhler Welding podniká ďalší zámerný krok smerom k tomu, aby sa stal skutočným poskytovateľom komplexných riešení zvárania. Dokonalá kombinácia spotrebného materiálu a zváracích zdrojov ponúka našim zákazníkom ďalšie výhody a možnosti optimalizácie v celom hodnotovom reťazci.

Produkty a technológie

Spoločnosť Böhler Welding vyvíja a vyrába zváracie zdroje pre oblúkové zváranie ocele, nehrdzavejúcej ocele, hliníka a ďalších kovov. Náš sortiment zahŕňa stroje pre všetky hlavné zváracie procesy (MIG / MAG, TIG, MMA). Naše vlastné výskumné pracoviská vyvinuli vysoko spoľahlivé a efektívne zváracie systémy, ktoré obsahujú inovatívne technické riešenia, z ktorých niektoré sú chránené medzinárodnými patentmi.

Invertorové zváracie zariadenia
  • Jedna technológia - dve silné produktové rady
  • Náš patentovaný invertor Multiline-Three Level® je kľúčovou súčasťou zváracích zdrojov Böhler. Tento moderný a technicky vyspelý invertor ponúka dlhodobo neprekonateľný výkon a spoľahlivosť. Zákazníci oceňujú najmä jeho pokročilé riadenie oblúka, prispôsobivosť rôznym procesom a aplikáciám, presnosť a opakovateľnosť.
  • Zváracie zváracie zfroje Böhler sú k dispozícii v produktových radoch TERRA a URANOS a majú vlastnosti a výkon na splnenie akýchkoľvek úloh priemyselného zvárania.
weld@net
S našim exkluzívnym softvérom Weld@Net® môžete ovládať jeden alebo viac zváracích zdrojov z počítača a prezerať, upravovať a ukladať všetky parametre zvárania.
greenWave®
Produktová rada zváracích zdrojov URANOS je vybavená patentovanou technológiou greenWave®. Táto technológia spĺňa normu EN61000-3-12 a umožňuje mimoriadne energeticky efektívnu prevádzku s optimalizovanou spotrebou energie.

Príslušenstvo k zariadeniu

Böhler Welding ponúka všetko, čo potrebujete pre moderné a efektívne zváranie. Naši zákazníci majú prístup ku kompletnému sortimentu pre zváracie zdroje MIG / MAG, TIG a MMA. Príslušenstvo Böhler Welding ponúka okrem užívateľského komfortu aj vyššiu kvalitu zvaru.

Podávače drôtu
  • Pre všetky aplikácie: Böhler Welding ponúka riešenia pre každú výzvu. Podávače drôtov Böhler Welding sú pripravené na akékoľvek zváranie vo vysoko technickom priemysle, ako je kovospracujúci priemysel, lodný priemysel a automobilový priemysel.
  • Pevnosť a bezpečnosť produktu: Ponúkame odolné materiály na izoláciu drôtových cievok vysokej kvality a životnosti, ako aj ochranu pred vonkajšími vplyvmi, ako sú prach a vibrácie.
  • Kompletná ponuka kladiek: Prispôsobte svoju jednotku vyvýšenými hnacími valcami a kladkami pre podávaciu jednotku.
Diaľkové ovládanie
Je to vo Vašich rukách: celá séria zváracích zdrojov spĺňa všetky požiadavky od jednoduchého nastavenia zváracieho prúdu až po kompletné diaľkové ovládanie jednotky. Ergonomické a robustné robustné materiály na báze vlákien s triedou ochrany IP54. Zabezpečený prenos dát digitálny prenos dát s protokolom CAN BUS.
Chladiace moduly
Silné a ochranné vysoko kvalitné a odolné puzdro s bezpečnostným stupňom IP23S. Tiché a bezpečné Jednotky sú vybavené tichým odstredivým čerpadlom, regulátorom chladiacej slučky a LED displejom teploty kvapaliny.
Prepravné vozíky
Univerzálny vozík pre každú potrebu Böhler Welding ponúka kompletný rad rôznych vozíkov pre každú požiadavku na prepravu. Efektívny dizajn Navrhnutý tak, aby zváračovi uľahčil prácu, vrátane držiakov na plynové fľaše, zásobníkov na nástroje a oveľa viac.
Prejsť na začiatok